Is your business ready for what’s next? Is your brand still relevant? Doop. The redefine company

Doop. The redefine company

Neem contact op

Doop is nieuw en toch ook weer niet. Wij waren voorheen BERT en 52DN en gaan nu samen verder onder een nieuwe naam. We werkten al met elkaar samen, dus iedereen die bang was voor een cultuurclash, kan weer verder gaan met ademhalen. Doop maakt werk van je bedrijf. Met een combinatie van creativiteit en techniek geven we het een nieuwe definitie. We geven je bedrijf een ziel, een verhaal en een eigen gezicht. Maar wat we ook bedenken, we zorgen dat het werkt. Op elk medium en elk platform laten we creativiteit, techniek en data voor je werken. Voor bedrijven die relevant én connected willen zijn en dat nog heel lang willen blijven.

Cases

De bedrijven en organisaties waar we het voor en mee doen

Wij prijzen ons gelukkig met een aantal klanten die het beste in ons naar boven halen. En wij bij hen.

One-stop-shop voor succesvolle bedrijven

Wij bieden strategie, creatie, branding, development, services en diensten om meer uit je data te halen. Wij helpen je met concepten en ideeën die jouw manier van zakendoen uniek maken. Kom langs voor een unieke mix van creativiteit en technologie. Bespaar je de tijd als je standaardoplossingen zonder meerwaarde zoekt. Meer weten? Kies hieronder een specialist en neem contact op.

Marcel Roorda06

Marcel Roorda

Managing Director +31 (0)6 53 28 54 85 m.roorda@wearedoop.com
Daan Gönning

Daan Gönning

Operations Director +31 (0)6 31 00 31 27 d.gonning@wearedoop.com
Dennis Morshuis

Dennis Morshuis

Strategy Manager +31 (0)6 55 88 24 77 d.morshuis@wearedoop.com
Danielle Fokke

Danielle Fokke

Account Manager +31 (0)6 13 49 12 01 d.fokke@wearedoop.com
Tamara Kelly

Tamara Kelly

MarCom Manager +31 (0)6 13 40 88 96 t.kelly@wearedoop.com
Jasper Pol

Jasper Pol

Senior Art Director +31 (0)6 21 55 39 21 j.pol@wearedoop.com
Marleen Cobbenhagen

Marleen Cobbenhagen

Project Manager +31 (0)6 13 46 82 79 m.cobbenhagen@wearedoop.com
Melanie Meester

Melanie Meester

Project Manager +31 (0)6 43 40 20 35 m.meester@wearedoop.com
Bianca van Essen

Bianca van Essen

Project Manager +31 (0)6 15 02 26 34 b.vanessen@wearedoop.com
Denise Borcheld

Denise Borcheld

Office Manager +31 (0)85 760 50 85 d.borcheld@wearedoop.com

Wij zijn Doop!

Doop team

De mensen die het bedenken, ontwerpen, uittekenen, schrijven, plannen, onderbouwen, inrichten, programmeren, analyseren, onderhouden, updaten, uitwerken, bijhouden, uitleggen, nog een keer uitleggen, opmaken en meer. 50 specialisten in Naarden en Enschede. Maar vooral: de mensen die het samen met jou gaan maken.

Je weet ons te vinden, zeker nadat je hier hebt geklikt.

Neem contact op

Doop doet altijd wel iets dat de moeite waard is om te bekijken

Cookiemelding

Onze website maakt gebruik van cookies. Door op 'accepteren' te klikken, ga je akkoord met ons cookiebeleid.